Latvijas viesnīcas-Hotels bookingLatvijas viesnīcas piedāvā dažādus izvietojuma variantus, no“lux” klases līdz “econom” klasei, līdz ar to radot nosacījumus darbam un atpūtai. Jebkurā gadalaikā viesnīcas ir gatavas pieņemt tūristus, kuri ierodas mūsu pilsētā no visām zemeslodes daļām.

Mūsu tūrisma kompānija sadarbojas ar labākām viesnīcām, muižām, pilīm un privēto apartamentu īpašniekiem Rīgā, Jūrmalā un visā Latvijā.

Latvijas viesnīcas

Rezervējot vienīcas numuru iepriekš, uz ilgāku laika posmu, ir iespējams saņemt īpašus piedāvājumus un atlaides, jo mēs esam ieinteresēti tajā, ka Jūs kļūsiet par mūsu pastāvīgiem klientiem.

Priekšrocības, pasūtot viesnīcu caur mūsu kompāniju:

  1. Mūsu kompānijas menedžeris piemeklēs mūsu viesiem vislabākos variantus Rīgā un visā Latvijā, atbilstoši Jūsu vēlmēm un Jūsu vizītes mērķiem.
  2. Rezervācijas maksa neatšķirsies no online-rezervācijas maksas. Apstiprinājumu par numura rezervāciju Jūs saņemsiet no Jūsu izvēlētas viesnīcas.
  3. Mūsu kompānija piedāvās transfēra pakalpojumus.
  4. Kompānijas pārstāvis personīgi satiks Jūs lidostā, dzelzceļa stacijā vai autoostā.

vip transfer riga-ViesnīcasKompānijas „CST” transfēra serviss piedāvā transfēru pasūtīšanu Jūrmalā un Rīgā. Cena uz laicīgi saņemtiem transfēru pasūtījumiem būs vairāk ekonomiska. Veicot transfēra pasūtījumus, Jūs nodrošināsiet absolūto komfortu sava ceļojuma laikā.

Transfēra pakalpojumi ir īpaši piemēroti tiem ceļotājiem, kuri ierodas Latvijā, (Rīgā, Jūrmalā) pirmo reizi. Tādēļ visiem ceļotājiem, kuri dodas atvaļinājumā vai komandējumā uz Latviju, mēs piedāvājam ērtu un drošu veidu kā nokļūt lidostā “Rīga” (vai arī no lidostas “Rīga”) – veicot transfēra pakalpojumu pasūtīšanu.

Uzmanību! Plānojiet savu ceļojumu savlaicīgi. Jo vairāk laika mums būs, lai visu saplānotu, jo vairāk ceļojums būs atbilstošs Jūsu sapnim par ideālo atpūtu un jo vairāk pieņemama cena būs arī priekš Jūsu maka.

Mēs ceram, ka izmantojot mūsu kompānijas pakalpojumus, Jūs pilnā mērā varēsiet izbaudīt savu ceļojumu pa Baltijas valstīm un Jums radīsies vēlme sadarboties ar mums atkal un atkal.

Ja Jūs ieinteresēja mūsu piedāvājums, Jūs varat sazināties ar kompāniju “CST” pa tālruni Rīgā: +371 28 958 0 80, vai sadaļā “kontakti” norādīto e-pastu.

Mēs būsim priecīgi sniegt atbalstu Jūsu atpūtas plānošanā Latvijā.

  • ESPA-RIGA
  • Гостиница BELLEVUE Park Hotel в Риге
  • Radisson Blu