Vins дегустацияLatvijā un vīnogu audzēšanas, un tur ir uzņēmīgu cilvēku, nekad prātā, lai no tiem kvalitatīvu vīnu. Lai gan tas ir tikai hobijs, lai daži cilvēki, tāpēc Sabiles Vīna kalns ir iekļauts Ginesa rekordu grāmatā kā vietu, kur tālākie ziemeļu gatavām vīnogām (lai gan šis ieraksts ir jau sadalīti), vairāk nekā 10 gadus, kas nedēļas nogalē pēdējā nedēļā jūlijā ir brīvdiena pilsēta ja ievērojama loma ir degustācijas mājas vīnus. Abavas ielejā ir vairākas saimniecības, vīna dārzi slazds, piemēram, Ieva un Kaspars Suninsham pieder 5 hektāru vīnogulāju, ražu, kuru viņi cer sagatavot labu vīnu. Lai gan tiek uzskatīts, ka vīns Latvijā – kaut ko jaunu, tas būtu maldinošs. Latvija ir pieaudzis aptuveni 200 vīnogu šķirnes ir lieliskas audzētāji vietējo šķirņu, un pirmais vīnogu izstāde Latvijas Dabas muzejā notika pirms 70 gadiem. 

Mājas vīna degustācija muižā

Meklējiet mieru un jauku vietu kur varētu no sirds atslābināties? Piedāvājam apmeklēt vīna darītavu un nodegustēt muižā gatavotos vīnus.

Unikālā iespēja ne tikai nogaršot brīnišķīgus, aromātiskos vīnus no dažāda veida augļiem un ziediem, bet arī vīndara pavadībā iepazīt mājas vīna izgatavošanas noslēpumus (kopā vismaz 15 dažāda veida vīni).  Degustācijas laikā ir iespējams nogaršot 4 veidu vīnus, kā arī izvēlēties sev tīkamāko un to iegādāties. 

  1. Ilgums: 5 stundas;
  2. Cena – 130 Eur (grupai līdz 6 cilv.);
  3. Grupām vairāk par 6 cilvēkiem cenas pec pieprasījuma;

Cenā iekļauts:

  1. Vīnu prezentācijas un degustācija;
  2. Transporta pakalpojumi;