Ekskursijas Rīgā

Ekskursijas no Rīgas (Jūrmala) Latvijā.

Kas ir jāapskata, ko ir jāapmeklē, esot Latvijā?

Vēsturiski, Latvija ir sadalīta četros novados: Vidzeme, Latgale, Kurzeme un Zemgale. Dodoties ceļojumā no Latvijas galvaspilsētas, Rīgas jebkurā virzienā, Jūs ieraudzīsiet arvien jaunas Latvijas dzīves puses..


Ekskursijas un Ekskursijas tūres pa Latviju.

jaunmoku Pils

Ekskursijas un ekskursijas tūres pa Latviju – tā ir iespēja ieraudzīt vienu no visskaistākajām Eiropas valstīm ar seno vēsturi. Latvija ar visiem ievērojamiem vēsturiskiem pieminekļiem – tas ir atradums priekš ikkatra tūrista.

Ko varētu apskatīt, kur varētu atpūsties, ierodoties Latvijā? Protams, viena no pievilcīgākajām vietām priekš ikkatra tūrista būs Rīga, bet vasaras laikā – Jūrmala. Starp daudzajiem arhitektūras pieminekļiem, kas atrodas ārpus Rīgas par īpaši ievērojamiem varētu nosaukt: Turaidas pili Siguldas apkaimē, Rundāles pili (Bīriņu pils), Aglonas katoļu baziliku, Livonijas maģistra ordeņa pili Cēsīs, Livonijas ordeņa pils Ventspilī.

Lai Jūsu atpūta būtu vairāk pilnīga, kompānija “Topaztour” piedāvā ekskursijas, lai Jūs varētu iepazīties ar Latvijas kultūrvēsturiskā mantojuma un dabas objektiem, ka arī aktīvās atpūtas cienītājiem piedāvā dažāda veida ekskursiju maršrutus.

Individuālās ekskursijas pa Latviju

Individuālās tūres un ekskursijas pa Latviju – tā ir lieliska iespēja priekš tiem, kuriem nepatīk ierobežojumi un kas vēlas ceļojuma laikā plānot savu laiku un maršrutu. Mūsu kompānija piedāvā šāda veida pakalpojumus. Mēs sastādīsim priekš Jums tādu maršrutu, kas Jums tiešām patiks un Jūs būsiet apmierināti ar to, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes. Tad Jums tiks dota iespeja ienest savas korekcijas tūres programmā un to, kas attiecas uz laiku un apskates objektiem, ko Jūs gribēsiet apmeklēt. Individuālās tūres un ekskursijas pa Latviju ir tieši tas, kas Jums ir vajadzīgs.

Tūres plānošanas laikā, mēs piedāvāsim Jūsu uzmanībai pilnīgu informāciju par visiem pasākumiem, nacionāliem svētkiem, izstādēm un koncertiem, kas notiks Jūsu vizītes laikā, Latvijā. Mēs arī laicīgi parūpēsimies par visu nepieciešamo biļešu iegādi, tādējādi Jums navajadzētu uztraukties par detaļām.

Mēs piedāvājam Jūsu uzmanībai ne tikai maršrutus pa Latviju, bet Jūs varat apmeklēt arī Latvijas kaimiņvalstis – Lietuvu un Igauniju.

Individuālās ekskursijas.

Individuālās ekskursijas un ceļojumi kļūst ļoti populāras mūsdienu pasaulē. Šis ekskursiju veids piedāvā izvēles brīvību un ir piemērots labi izglītotām, radošām personām, kurām patīk ceļot un kuras prot skaitīt savu naudu.

Mūsdienu tūrisma statistika liecina par to, ka parādās arvien vairāk cilvēki, kuri izvēlas tieši individuālās ekskursijas. Un šī nav nekāda pārsteidzoša lieta. Ceļojot grupā, Jums pastāvīgi ir jāievēro grafiki un noteiktie laiki, un vienmēr jāatrodas grupas tuvumā. Savukārt tas, padara par  neiespejamu veltīt vairāk laika tiem objektiem, kuri patiešām Jūs interesē.

Tāpat Jūs nevarēsiet vienkārši iziet ārā no autobusa vēlamajā vietā un pastaigāties pa vēsturiskām pilsētas ielām tajā momentā, kad Jums visvairāk gribas. Jūms nebūs iespējas pagarināt tūres laiku, vai arī izdarīt kaut ko, kas neietilpst ekskursijas plānā. Vēl viena būtiska individuālo ekskursiju priekšrocība ir tā, ka individuālās tūres laikā, atkarībā no Jūsu garastāvokļa vai laikapstākļiem, Jūs viegli varēsiet ienest izmaiņas maršruta un tūres plānā.

Atsķirībā no grupu ekskursijām, individuālo ekskursiju priekšrocības ir šādas:

  1. Jūs varat noformēt pasūtījumu caur kompāniju, kas atrodas tieši tajā valstī, kuru Jūs plānojat apmeklēt.
  2. Jūs paši izvēlaties savu maršrutu un transporta veidu.
  3. Jūs paši izvēlaties objektus, ko vēlētos apmeklēt un apskatīt, un tas pilnībā ir  atkarīgs tikai no Jūs interesēm.
  4. Jūs varat pagarināt ekskursijas laiku vai mainīt maršrutu tūres laikā, atkarībā no Jūsu garastāvokļa un laikapstākļiem.

Tiem, kuriem nepatīk gidu komentāri, mēs esam priecīgi piedāvāt Jūsu uzmanībai tādu pakalpojumu, kā transporta īre ar šoferi. Tādējādi, Jūs varēsiet vienkārši izteikt savas vēlmes attiecībā uz ceļojuma galapunktu, vai sastādīt maršrutu ar pašu spēkiem un saskaņā ar savām interesēm un mēs Jums nodrošināsim kvalitatīvus pakalpojumus par pārsteidzoši pieejamām cenām. Apkopojot augstākminēto, varam ar lielu pārliecību teikt to, ka individuālās eskursijas varēs sniegt Jums maksimālu baudu. Mēs ceram, ka izmantojot mūsu kompānijas pakalpojumus, Jūs pilnā mērā varēsiet izbaudīt savu ceļojuma laiku un atkal gribēsiet sadarboties ar mūsu kompāniju.