Aviobiļetes

Aviobiļetes

Meklēt un salīdzināt 100 aģentūru un 728 aviokompāniju aviobiļešu cenas pāris klikšķu attālumā.

Meklē
Viesnīcas

Viesnīcas

Atrodiet labākās viesnīcu cenas no vadošajām viesnīcu rezervēšanas mājas lapām.

Meklē

Aviobiļešu rezervēšana

Aviobiļešu rezervēšana un pirkšana ar kredītkartēm – visātrākā iespēja sameklēt vislētāko biļeti. Bet pārliecināties par to, ka Jūs izvēlējaties vislētāko un ērtāko lidojuma variantu Jums palīdzēs biļešu meklēšanas sistēma aviasales.ru. Viss ir vienkārši: Jūs salīdzinat aviobiļešu cenas piecās rezervāciju sistēmās, tādējādi, praktiski redzat visu pasaules aviokompāniju cenas un izvēlaties, kur tieši Jūs vēlaties rezervēt.

Biļešu apmaksa

Jūs varat sameklēt, rezervēt un nopirkt avoibiļetes Jums vispiemērotākā veidā:

  1. ar kredītkarti Visa, Master card.
  2. Apmaksai ar karti ir nepieciešams ievadīt numuru, kartes īpašnieka Vārdu, Uzvārdu un cvc-kodu, kas ir norādīts kredītkartes otrajā pusē. UZMANĪBU: neizpaudiet kredītkartes datus svešām personām!
  3. Elektronisko naudu: WebMoney, Yandex Money.
  4. Termināls QIWI.

Biļešu piegāde:

Elektroniskās aviobiļetes rezervāciju laikā tiek nosūtītas Jūsu e-pastā, Jūms ir jāizprintē ārā maršruta kvīti (e-ticket) un jāuzrāda to aviobiļešu reģistrācijas recepcijā.

Biļešu atgriešana:

Ja vēlaties veikt rezervētās biļetes atgriešanu, vai mainīt rezervācijas datumus, Jums ir jāsazinās ar aģentūru, caur kuru tika veiktas rezervācijas. Pārbaudiet e-pastu, kas tika norādīts rezervācijas formas aizpildīšanas laikā partnera (aģentūras) mājas lapā. E-pastā Jūs atradīsiet apstiprinājuma vēstuli ar aģenta kontaktinformāciju.

  1. Aviobiļešu atgriešana neatkarīgi no tā, kādā veidā tās tika pasūtītas, norisinās saskaņā ar aviokompāniju noteikumiem.
  2. Aģentūras nodevas klienta labprātīgas atgriešanas gadījumā, netiek atgrieztas.
  3. Aģentūras nodevas ārkārtējos gadījumos, ar rakstisko apliecinājumu tiek pilnībā atgrieztas.
  4. Aviobiļešu atgriešanas gadījumos, Jums ir jāpaziņo par to aģentūrai, kurāJūs veicāt biļešu rezervācijas cik ātri vien tas ir iespējams.

Viesnīcu rezervēšana

Lai veiktu viesnīcu rezervēšanu visā pasaulē Jums ir vajadzīgs dators ar interneta pieslēgumu, ka arī online-serviss hotellook.ru. Jums ir jāizvēlas vajadzīgie datumi un lidojuma virzieni, bet pārējais – vistīrākais nieks. Būs jāuzgaida dažas sekundes un Jūs ieraudzīsiet pilnu viesnīcu, hostelu, viesu namu sarakstu ar sīkāku aprakstu, spilgtām fotogrāfijām un reālām ceļotāju atsuksmēm, ka arī iegūsiet unikālu iespējau salīdzināt viesnīcu cenas, ka arī pārbaudīt brīvu vietu pieejamību.

Tāds piegājiens palīdzēs ceļotājam ne tikai izvēlēties viesnīcu, kas maksimāli atbilstu viņa vēlmēm attiecība uz tās atrašanās vietu, servisa līmeni, numuriņu labiekārtojumam, kā arī palīdzēs būtiski ieekonomēt līdzekļus.

Galu galā, kam ir pilnīga un precīza informācija ir ļoti viegli izdarīt pareizo izvēli. Īpaši gandarīts, ka šeit jūs varat redzēt datumu, kad viesnīcas diskonta ir to maksimāli, kas nozīmē, ka jums būs reta iespēja atpūsties ar paaugstinātu komfortu par simbolisku naudas summu.

Pie tam Jūs piekritīsiet, ka ir daudz ērtāk un vieglāk pētīt viesnīcas onlainā, kas atrodas vienā portālā, nevis tērēt laiku un spēku, lai sameklētu dažādu viesnīcu oficiālās vietnes, nodarboties ar tulkošanu, salīdzināt cenas, rezervācijas nosacījumus, saziņa ar recepcijas servisu, utt.

Sāciet plānot braucienu, bet mēs palīdzēsim viesnīcas rezervēšanas jautājumos, kas savukārt ļaus ceļojumu pārvērst par neaizmirstamu piedzīvojumu. Viesnīcu meklēšana un rezervēšana ie pieejama šeit un tagad. Novēlam veiksmīgu ceļojumu un spilgtus iespaidus!