Personīgais šoferisPersonīgais šoferis.

Pakalpojums “Personīgais šoferis”. Jums pēkšņi rodas nepieciešamība un Jūs vēlaties uz dažām stundām vai uz vienu dienu izmantot personīga šofera pakalpojumus Rīgā vai Jūrmalā?

Personīgā šofera pakalpojumu izmantošana Latvijā kļūst arvien populārāka. Personīgā šofera pakalpojumi ir īstenojami, izmantojot pasūtītāja auto, vai izvēloties mūsu kompānijas automobili.

Pasūtot pakalpojumu “Personīgais šoferis” Rīgā, mūsu klientiem nebūs lieki jāuztraucās, tērējot laiku taksometra meklējumos. Šoferis sagaidīs Jūs pie viesnīcas galvenās ieejas, pie biroja durvīm vai lielveikala, ka arī vajadzības gadījumā piebrauks un nogādās pēc norādītas adreses. Mēs varam veikt galdiņu rezervāciju restorānos saskaņā ar Jūsu gaumi, rezervēt viesnīcu numuriņus, pasūtīt ziedus, utt.

Pakalpojuma “Personīgais šoferis” pakalpojuma cena ir 10.00 Eur/stundā. Minimālais personīgā šofera pakalpojumu pasūtīšanas laiks ir 4 stundas (40.00 Eur). Pakalpojuma “Personīgais šoferis” sniegšana, izmantojot mūsu kompānijas automobīli, cenas skatīt ŠEIT.

Pakalpojuma izmantošana vairāk nekā 3 dienas – pakalpojuma uzcenojums tiek aprēķināts individuāli.
Ilglaicīgie braucieni un personīgā šofera pakalpojumu izmantošana vairāku dienu garumā var iekļaut sevī papildus izmaksas: viesnīcas pasūtīšana šoferim, ēdināšanu un darbu nakts laikā. Šajā gadījumā pakalpojuma maksa tiks aprēķināta individuāli.

Kompānijas “CST” priekšrocības:

 1. Šoferi ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi;
 2. Stingra ceļu satiksmes noteikumu ievērošana;
 3. Augsts servisa līmenis;
 4. Uzmanīga un saudzīga braukšana;
 5. Strādājam 24 stundas diennaktī;
 6. Klientu sagaidīšana un pavadīšana lidostā un vilcienstacijā.
 7. Gida pakalpojumu piedāvājumi Rīgā un Latvijā.
 8. VIP personu un pasākumu apsardzes pakalpojumi.
 9. Šopinga asistenta pakalpojumi.
 10. Viesnīcu numuriņu rezervēšana, galdiņu rezervēšana restorānos, koncertbiļešu pasūtīšana.
 11. Jūs gribat, lai mēs sagaidam tuvinieku, vai citu Jums svarīgu personu, mūsu šoferis satiks viņu ar puķēm.

Pakalpojums “Personīgais šoferis” ir aktuāla, ja:

 1. Jūsu šoferis ir saslimis, vai atrodas atvaļinājumā, bet Jums steidzami vajag kaut kur aizbraukt un ir vajadzīgs šoferis uz dažām stundām vai dienām;
 2. Jūsu šoferis aizgāja prom no darba, bet Jūs meklējat jaunu un vēlaties veltīt kādu laiku tam, lai rūpīgi piemeklētu kādu citu darbinieku;
 3. Jūs pirmo reizi ierodaties Latvijā un ir nepieciešams auto uz dažām stundām vai dienām tādēļ, jo tas dod iespēju justies drošāk uz Jums svešas valsts ceļiem;
 4. Jums patīk pašam vadīt auto, bet rodas nepieciešamība izbraukt lietišķajā vizītē;
 5. Ir iestājies nogurums un Jums rodas vēlme pārsēsties aizmugurējā sēdeklī, lai kāds Jūs varētu aizvest vēlamajā virzienā;
 6. Jūs lietojāt alkoholiskos dzērienus, bet dienas garumā ir ieplānotas tikšanās vai kāds izbrauciens.  (Pakalpojums “šoferis skaidrā”).

Mūsu kompānijas pakalpojumu “Personīgais šoferis” jau ir izmantojušas lielas kompānijas un privātpersonas, kuru nosaukumus vai vārdus saprotamu iemeslu dēļ, šobrīd nevaram atklāt, jo konfidencialitāte vienmēr ir garantēta.
Jums ir tiesības pārbaudīt mūsu šofera braukšanas apliecību. Ja pakalpojums tiek sniegts, izmantojot pasūtītāja transportlīdzekli, tad šajā gadījumā, sniedzot šāda veida pakalpojumu pirmo reizi, mūsu vadītājs ir tiesīgs palūgt no Jūsu puses dokumentus, kas apliecinās to, ka Jūsu transportlīdzeklis pieder Jums.
Protams, ka mēs pilnīgi uzticamies saviem pastāvīgiem klientiem, taču sadarbojoties ar Jums pirmo reizi, šāds jautājums parasti tiek precizēts.

Pakalpojums “Šoferis bērnam”.

Personīgais šoferis-Pakalpojums “Šoferis bērnam”. Dažreiz jebkurā ģimenē var rasties tāda situācija, kad vecākiem nav laika vai iespējas aizvest savu bērnu uz skolu vai bērnu dārzu. Ja skola atrodas patālu no mājām, tad šaja gadījumā rekomendējam izmantot mūsu kompānijas pakalpojumu “Šoferis bērnam”. Šī pakalpojuma izmantošana, ļaus Jums veltīt laiku savām darīšanām vai mājas rūpēm, lieki neuztraucoties par saviem bērniem. Kompānijas “CST” uzmanīgais šoferis savlaicīgi aizvedīs un pavadīs Jūsu bērnu līdz skolas durvīm, un nepieciešamības gadījumā, vēlāk aizvedīs viņu mājās vai kur citur.

Nav tik viegli piemeklēt šoferi savam bērnam,  taču izvēloties  kompānijas “CST” pakalpojumus, Jūs varat būt drošs savā izvēlē. Mēs esam atbildīgi par katru mūsu kompānijas darbinieku un garantējam drošu, ērtu braucienu. Visiem mūsu  kompānijas šoferiem ir liela pieredze auto vadīšanā bez avārijām. Tāpat katram šoferiem piemīt augstākie morāles standarti, jo mēs saprotam, ka paņemot šoferi Jūsu ģimenē Jūs uzticat mums visdārgāko – Jūsu bērnus!

Pakalpojums “Šoferis ģimenei”

Pakalpojums “Šoferis ģimenei”Pasūtot šāda veida pakalpojumu, Jūs varēsiet lieki neuztraukties par sastrēgumiem un ilgi pētīt pilsētas karti. Mūsu šoferis savlaicīgi nogādās Jūsu ģimeni svīnībās, bērnu uz skolu. Pasūtot augstākminēto pakalpojumu, Jūs varat pasūtīt automobili ar šoferi , tāpat šoferis var braukt ar Jūsu auto.

Pakalpojums “Šoferis ģimenei” visvairāk būs piemērots aktīviem cilvēkiem, kuri augsti novērtē komfortu un rūpējas par saviem tuviniekiem. Mums uztic visdārgāko, tāpēc mēs ar ļoti augstu atbildības sajūtu izpildam savu darbu! Nepieciešamības gadījumā, mūsu šoferi būs gatavi izpildīt Jūsu novēlējumus un uzdevumus, piemēram: izņemt apģērbu no ķīmiskas tīrītavas, nopirkt un nogādāt nepieciešamus produktus, vai aizvest Jūsu auto servisā.

Mūsu kompānijas pakalpojumu “Personīgais šoferis” jau ir izmantojušas lielas kompānijas un privātpersonas, kuru nosaukumus vai vārdus saprotamu iemeslu dēļ, šobrīd nevaram atklāt, jo konfidencialitāte vienmēr ir garantēta.

Jums ir tiesības pārbaudīt mūsu šofera braukšanas apliecību. Ja pakalpojums tiek sniegts, izmantojot pasūtītāja transportlīdzekli, tad šajā gadījumā, sniedzot šāda veida pakalpojumu pirmo reizi, mūsu vadītājs ir tiesīgs palūgt no Jūsu puses dokumentus, kas apliecinās to, ka Jūsu transportlīdzeklis pieder Jums.

Ja Jūs ieinteresēja mūsu piedāvajums, Jūs varat sazināties ar mums pa tālruni Rīgā: +371 28 95 80 80, vai e-pastu, kas norādīts sadaļā KONTAKTI, vai aizpildīt pasūtījuma formu. Mēs būsim priecīgi palīdzēt saplānot Jūsu atpūtu Latvijā!