Ekskursijas

Degustācijas

Atpūta LatvijāAtpūta Latvijā ar katru gadu kļūst pievilcīga arvien lielākam tūristu skaitam. Un tas nav nekas pārsteidzošs. Latvijā ir skaista daba, daudz meži, ezeri, upes, tīras, nelielas pilsētas un protams arī jūra. Latvijai ir bagātīgs kultūr-vēsturisks mantojums. Latvijas kultūra un vēsture atšķiras ar savu daudzveidību, bet tajā pašā laikā ar savu unikalitāti un neatkārtojamību. Latvija ir viena no Baltijas valstīm, kas atrodas Baltijas jūras piekrastē. Nokļūšana Latvijā ir iespējama no jebkādas Eiropas pilsētas ar lidmašīnu, kuģi (prāmju līnijas ar Vāciju, Zviedriju, Igauniju), vilcienu (Maskava, Sankt-Pēterburga un galvenajām Rietum-Eiropas pilsētām), autobusu un automobili.

Lai Jūsu atpūta Latvijā būtu piesātinātāka, mēs varam piedāvāt Jūsu uzmanībai dažādas izklaides programmas un ekskursijas, lai Jūs varētu iepazīt valsts vēsturi, Latvijas ievērojamākus objektus un galvaspilsētu Rīgu, iepazīties ar pilsētas kultūras tradīcijām un dabas objektiem, aktīvās atpūtas cienītājiem tiks piedāvāti interesanti maršruti.

Mūsu tūrisma kompānija sadarbojas ar labākajām viesnīcām, muižām un privātiem apartamentiem Rīgā, Jūrmalā un visā Latvijā. Plānojot savu atpūtu Latvijā ilgtermiņā, vienmēr var rēķināties ar īpašiem piedāvājumiem – mēs esam ieintereseti tajā, lai Jūs varētu kļūt par mūsu pastāvīgiem klientiem.

Ja Jūs ieinteresēja mūsu piedāvājums, lūdzam sazināties ar mums pa tālruni Rīgā: +371 28958080 vai +371 229214816, e-pastu  info@topaztour.ru, office@topaztour.ru. Mēs ļoti priecāsimies palīdzēt Jums saplānot Jūsu atpūtu Latvijā.