Lidojumi ar paraplānu tandēmā

Lidojumi ar paraplānu tandēmā – tas ir asu izjūtu un pilnīgi jaunu emociju avots! Lidojums ar paraplānu tandēmā sniegs iespēju izbaudīt brīvu lidojumu un redzēt zemi no putnu lidojuma. Jūs būsiet pieredzējušā instruktora rokās, kas parūpēsies par Jums gan lidojuma laikā, gan uz zemes.

Lidojums ar paraplānu 450 m attālumā no zemes kļūs par brīnišķīgu, elpu aizraujošu piedzīvojumu, ko ir vērts izbaudīt.

Lidojumi ar paraplānu tandēmā

Полеты в тандеме на парапланеPasažieru krēsls un pilota piekarināmā sistēma ir apvienoti vienā veselumā. Tandēma paraplānam ir izmērs, kas ļauj laisties ar pasažieru, kura svars sasniedz līdz pat 130 kg. Startējot, paraplāns atrodas uz zemes, aizmugurē. Pilots un pasažieris tiek piesieti pie buksiera troses un ar mašīnas un speciālas ierīces palīdzību aizlido 450 m augstumā. Pasažierim starta sākumā ir jānoskrien apmēram 10 m. Gaisā pilots nokabina trosi, un jūs kopā planējat pār zemi.

Lidojuma ilgums ir atkarīgs no lidojuma stila un svara.  Pēc norunas ar pilotu, lidojuma laikā ir iespējama aerobatisko triku izpilde. Lidojums ar aerobatiskām kustībām paiet ātrāk, taču ir vairāk piepildīts ar emocijām. Lidojuma laiks bez aerobātiskām kustībām paiet lēnāk un būs mierīgāks, taču pilns ar emocijām.. Lidojuma laiks no 6 līdz 15 minūtēm.

Rekomendējams tērps:

Vienīgais nosacījums – lai apgēŗbs būtu brīvs, ar garām piedurknēm. Stabili apavi bez papēžiem. Līdzi var ņemt fotoaparātu.

Svarīgi:  Svara ierobežojumi: 20-130 kg
              Vecuma ierobežojumi: no 6 gadiem
Viena lidojuma cena: 40 EUR
Darba laiks:  Lidojumi notiek darba dienu laikā, sestdienās un svētdienās. Aktīvā sezona: no marta līdz oktobrim, ziemā lidojumi notiek reti.