Lidojumi vertikālajā vēja tunelī ir ļoti aizraujošš, ikkatram pieejams pasākums.

AERODIUM ir pirmais vertikālais vēja tunelis Austrumeiropā. Vēja plūsma ir tik spēcīga, ka ļauj Tev tajā iegulties un lidot bez spārnu palīdzības! Mainot ķermeņa stāvokli, aerodinamikas likumi ļaus Tev pacelties debesīs, izpildīt visdažādākās kustības un sajust neticamas emocijas.

Aerodium in LatviaLidot ir droši un iepriekšējā pieredze nav nepieciešama! Vēja tunelī Tevi sagaidīs pieredzējis instruktors, kas turēs Tevi pie rokas. Pec īsa brīža, kad Tu būsi apradis ar atrašanos gaisā, instruktors palaidīs roku vaļā, lai Tu izbaudītu patstāvīgu lidojumu. Tā laikā instruktors nodrošinās Tavu atrašanos drošā augstumā 0.3-2 metru robežās.    Kad būsi atslābinājies, instruktors kopā ar Tevi pacelsies gaisā un Tu izbaudīsi fantastisku lidojumu vairāku metru augstumā! Lidojuma laikā Tu jutīsi neviltotu prieku, absolūtu brīvību un pilnīgu laimi.

Minimālais lidojuma laiks – 2 minūtes, bet lai tiešām varētu izbaudīt lidojumu, mēs rekomendējam lidot 4 minūtes.

AERODIUM ir unikāla izklaide visiem, kuri meklē vēl neizbaudītas emocijas, ko sniedz brīvais lidojums. Lidošana ir neticams piedzīvojums ģimenēm un draugu kompānijām, uzņēmumu kolektīviem, kā arī vieta profesionālu sportistu treniņiem. Tev ir tikai jāatbrauc – viss lidošanai nepieciešamais ekipējums Tev tiks nodrošināts.

Aerodium vēsture

Visa sākums ir Kanādas uzņēmums, kas 1979. gadā izgudrotāja Jean St Germain vadībā radīja pasaulē pirmo aktīvai izklaidei paredzēto vertikālo vēja tuneli, kas ir paredzēta aktīvai atpūtai.
Aerodium komandas ilgtermiņa darbs un augstais līmenis tika neapgāžami pierādīts visai pasaulei skatītākajā un iespaidīgākajā šovbiznesa pasākumā – Turīnas 2006. gada Olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā Speciāli šim šovam tika radīta vēja tuneļa ierīce, ar kuras palīdzību Latvijas lidotāji demonstrēja neaizmirstamu gaisa akrobātikas šovu 25 metru augstumā. Miljoniem cilvēku klātienē un neklātienē aizturot elpu bija klāt brīdī, kad cilvēka sapnis par brīvu lidošanu kļūst par īstenību.

Ar šo brīdi radās straujš industrijas uzplaukums, uzbangojot milzu interesei, sākot no Turīnas un beidzot ar attālām pasaules vietām. Mēs tuvojamies savam mērķim – lidošana vertikālajā vēja tunelī var būt saistoša un pieejama ikvienam.

Aerodium ziemas laikā ir slēgts. Lidojumu sezonas atklāšana ir vasaras sākumā.

Darba laiks:

Darba dienas: 12:00 – 21:00
Brīvdienas: 11:00 – 21:00

Kontakti:

Adrese: Sigulda, Rīgas – Vidzemes šoseja, 47. kilometrs  
Brauc no Rīgas uz Siguldu. Šosejas 47. kilometrā (uzreiz, kur 4 joslas pāriet 2 joslās) griezies pa labi pie zīmes – AERODIUM. Tālāk seko norādēm un būsi klāt. GPS koordinātas: 57.133659; 24.786025. Vai arī navigācijā “Waze” ievadi “AERODIUM”.

Kontakttālrunis:       +371 28384400    
E-pasts: sigulda@aerodium.lv