Описание Проекта:

Клиент:
 Zivju restorāns Le Dome
Категория:
Autora virtuve, Eiropas virtuve, Gardēžiem, Rīgas restorāni, Zivju restorāni

Рыбный ресторан Le DomeZivju restorāns Le Dome iekaros daudzu gardēžu sirdis.

Zivju restorāns “Le Dome” atrodas Vecrīgas sirdī, 5 minūšu gājienā no Domu laukuma un krastmalas.

Par restorāna „Le Dome” virtuvi atbildīgais Māris Astičs ir ilggadējs Pavāru kluba biedrs, unikālu recepšu izgudrotājs, nenogurdināms eksperimentētājs un pieredzējis mednieks.
Savulaik viņš piedalījās „Le Dome” atvēršanā, vēlāk gatavoja labākajos Rīgas restorānos un uzvarēja pavāru konkursos. „Vienā un tajā pašā upē var iekāpt tik reižu, cik vēlies”, reiz apgalvoja Māris un atgriezās „Le Dome”.

Tagad viņš aizrauj viesus ar jaunām kulinārām idejām, četras reizes gadā atjaunojot ēdienkarti. Māris saglabā uzticību tikai vietējiem sezonālajiem produktiem. Viņa favorīti ir Latvijas zutis, sams, asaris, līdaka, trusis, brieža un mežacūkas gaļa. Vasarā un rudenī Māris dodas mežā, lai vāktu gailenes, baravikas, meža zemenītes, dzērvenes, lācenes un kadiķogas, ko pēc tam izmanto visizsmalcinātāko ēdienu pagatavošanā. Viņa kolosāls  talants atklāt pazīstamu produktu negaidītākās īpašības pārsteidz viesus arī  kulinārajās studijās „Gemoss” un „Viesistaba”, kur Māra vadītās meistarklases vienmēr ir pārpildītas.

Restorāns „Le Dome”, kоntakti:
Тālr.: +371 67559884
E-pasts: restaurant@domehotel.lv
Adrese: Miesnieku iela 4, Rīga

Darba laiks:
Darba dienās: 7.00 – 23.00
Se, Sv.:  8.00 – 23.00