Описание Проекта:

Клиент:
 Restorāns "The Traveller"
Категория:
Austrumu virtuve, Bērnu ēdienkarte, Eiropas virtuve, Rīgas restorāni

Ресторан "The Traveller"Restorāns “The Traveller” uzaicina visus izbaudīt neparastas emocijas, izjust īstu japāņu virtuves ēdienu garšu, kas pagatavoti atvērtā „teppan” virtuvē un izbaudīt pavāru šova izrādi!

Latvijā pirmo reizi izveidota unikāla restorāna koncepcija ar nosaukumu “The Traveller”. Unikalitāte izpaužas tajā, ka visi ēdieni tiek gatavoti viesu klātbūtnē un virtuves ievirzei nav analogu Rīgā.

Pavāri katru dienu sarīko Itāļu virtuves šovu-izrādi, kur Jūsu klātbūtnē pagatavos dažāda veida “Ravioli”, kā arī ar rokām gatavotu pastu.

Tikai šeit Jūs varēsiet nogaršot īstu rokām gatavotu saldējumu, kas tiek pagatavots restorāna viesu klātbūtnē, uz virsmas, kuras temperatūra -26 grādi.

Restorāns piedāvā saviem viesiem nobaudīt plašu tradicionālās japāņu virtuves klāstu – suši, ko pavārs pagatavos Jūsu klātbūtnē, tikai no svaigiem produktiem.

Suši ēdienkartē ir dažādi jaunievedumi Rīgai, kurus izmanto dažādās pasaules valstīs.Vēl mūsu restorānā Jūs varēsiet izvēlēties vēlamo no vīnu kartes.

Restorānā ir liela vasaras terase.

Lobby bars ir vaļā katru dienu no 10:00 līdz 2:00 naktī.
Lobby bārs atrodas viesnīcas pirmajā stāvā un visvairāk būs piemērots neformālo, lietišķo tikšanos un svētku vakara organizācijā.

Restorāns “The Traveller”, kontakti:
Тālrunis:  +371 67-869-922
Аdrese: Elizabetes iela 101, Rīga
Darba laiks:  Кatru dienu: no 12:00 līdz 23:00