Описание Проекта:

Клиент:
 Restorāns Riviera
Категория:
Eiropas virtuve, Rīgas restorāni, Zivju restorāni

Ресторан RivieraRestorāns Riviera Rīgā ir tapis atbilstoši labākajām Vidusjūras valstu virtuves tradīcijām, ienesot jūgendstila ēkā saulainu atmosfēru, ko veido gaiši un mierīgi krāsu toņi, akmens mozaīku sienas un dienvidnieciski ornamenti.

Restorāna ēdienkartē apvienotas Itālijas, Spānijas, Francijas un Grieķijas kulinārijas garšas, ko papildina īpaši veidota Vidusjūras valstīs iecienītāko vīnu karte. Virtuvē darbosies unikāls ar malku kurināms grils – kūpinātava.

Ēdienkartē Jūs atradīsiet ēdienus no upes foreles, sama, doradas, paltusa, ka arī citas delikateses, kas ir sagatavoti grilā. Ja gribat pagaršot visu pa druskai, pasūtiet asorti no jūras veltēm, kas sastāv no tīģergarnelēm, jūras ķemmes, kalmāriem un citām jūras veltēm.

Restorāns Riviera piedāvā dažādus gaļas un putnu gaļas ēdienus: cūkgaļu, jēra gaļu, tēļa gaļu, pīles gaļu, pagatavotus uz koka oglēm. Sulīgi , smaržīgi steiki tiek pasniegti ar grilētiem dārzeņiem un mērci Bordelaise. Ēdienkartē ir iekļautas arī zupas, daudzveidīgi komponenti, kas ir raksturīgi Vidusjūras virtuvei – olivas, parmas šķiņķis, sieri un citas delikateses.

Vīna karte iekļauj sevī vairāk nekā 250 nosaukumus. Restorāna interjers ir izpelnījies atsevišķu uzmanību. Gaišas telpas, baltas mēbeles, elegtantas vīna bufetes, sienas kolāžas no jūras materiāliem rada eksotikas un miera sajūtu.

Restorāns sadalīts divās nosacītās zonās – pa labi ir neliela telpa ar bāru un dažiem galdiņiem, kas piemērota kafijas pauzei vai sarunām pie glāzes vīna, bet telpa pa kreisi ir galvenā zāle.

Restorāns “Riviera” kontakti:
Adrese: Antonijas iela 13, Rīga

Tā kā restorāns ir iemantojis lielu popularitāti, iesakām galdiņu rezervēt iepriekš, pa telefonu: +371 26605930.

Darba laiks:  Katru dienu no 11.00 līdz 23.00.