Описание Проекта:

Ресторан Light House JurmalaRestorāns Light House Jūrmala atrodas tieši Rīgas jūras līča krastā. Vieglas uzkodas un piedevas tiek pasniegtas skaistos itāļu porcelāna traukos.

Ēdienkarte piedāvā plašu Vidusjūras ēdienu klāstu – jūras veltes, dārzeņus un sulīgus gaļas ēdienus, kas tiek gatavoti uz spāņu grila Josper. Foreli ķer uz vietas no liela akvārija, kas atrodas tepat zālē. Liela vīnu izvēle, izsmalcināts, mierīgs interjers, sveču gaisma un laipna apkalpošana. Pavadot laiku šeit, Jūs varat izbaudīt mierpilnu atmosfēru ar satriecošu skatu uz jūru.

Prasmīgais šefpavārs Fjodors Kasatkins sekojaunām kulinārijas tendencēm un piedāvā viesiem klasiskos un pašus pieprasītākos ēdienus savā interpretācijā. LightHouse Jūrmala ir izsmalcināta vieta dažādu pasākumu rīkošanai, sākot no kāzu ceremonijas beidzot ar jautrām dzimšanas dienas ballītēm.

Ja vakariņas vai pastaigas gar jūras līci ir ieilgušas, tad vienmēr ir iespēja palikt vienā no omulīgiem boutique-hotel 11 numuriem ar panoramas skatu uz jūru.
Pamostoties no rīta, uz šalcošās jūras viļņu fona, ir grūti noturēties no sātīgām brokastīm Light House Jūrmala restorānā.

Terase

Grila terase tiek piedāvāta pikniku, svinību un vakariņas svaigā gaisā, saullēktā, kas beidzas pusnaktī zvaigžņu gaismā.

Terasē atrodas liels grils, stilizēts kuģa stūres formā, ko aplenc trīs augsti paceltās kuģu trompetes, aicina viesus uz trešo kuģa klāju izbaudīt smalkus ēdienus, kurus Jūsu klātbūtnē izcepšefpavārs no sveigiem lauku produktiem – gaļas, zivīm.  Jūsu skatienam atvērsies Rīgas līča plašumi no Kolkas līdz Daugavgrīvai, un Jūs varēsiet izbaudīt pārsteidzošu ainu, sagaidot saullēktu, paliekot vienatnē ar salcošām jūras viļņiem.  

Banketu zāle

Light House Jūrmala ir izsmalcināta vieta dažādu pasākumu rīkošanai, sākot no kāzu ceremonijas beidzot ar jautrām dzimšanas dienas ballītēm.
Jūsu uzmanībai profesionālais apkalpojošais personāls, kas izpildīs visas funkcijaspasākumu rīkošanā un apkalpošanā.
Konferenču zāle aprīkota ar 42” TV ekrānu, audio aparatūru.
Šefpavārs izpildīs visas Jūsu novēlējumus un rādīt īpašu edienkarti.

1.    Restorāns Light House Jūrmala (līdz 180 personām);
2.    Grila terase viesnīcas jumtā (30 personām);
3.    Zāle konferencēm un banketēm (20 personām).

Restorāna Light House, kontakti:

Adrese: Jūrmala Dzintari, Gulbenes iela 1a
Rezervācija: tālr.: +371 67511445;
                           моб.т.: +371 28805507;
Darba laiks:
Darbdienās 9.00 – 18.00
Piektdienās 9.00 – 17.00
Var vienoties arī par tikšanos ārpus darba laika darbdienās vai brīvdienās, ja jums tā ir ērtāk. Par laika precizēšanu droši zvaniet.