Описание Проекта:

Клиент:
 Restorāns “Giardino”
Категория:
Eiropas virtuve, Gardēžiem, Jūrmalas restorāni, Vinotēkas, Zivju restorāni

Restorāns “Giardino” – tas nav tikai itāļu restorāns. tā ir vieta, kur gaumei ir nozīme — kā ēdienā, tā arī atmosfērā.

Restorāns Giardino vilina ar nesteidzīgu izcilas virtuves baudījumu, izsmalcinātu un mūsdienīgu interjeru.

Ēdienkarte
Giardino restorāna ēdienkarte ir veidota saskaņā ar Vidusjūras virtuves tradicionāli plašo zivs un jūras velšu ēdienu klāstu — šefpavāra autordarbiem.

Mums rūp mūsu viesu labsajūta, tādēļ steidzam tos laipni sagaidīt un sniegt visaugstākā līmeņa apkalpošanu. Mēs cenšamies pārsniegt mūsu viesu gaidas, lai tie vēlētos atgriezties šeit vēl un vēl.

Vinotēka

Giardino vīnu kolekcijā ir aptuveni 5000 dažādu vīnu veidu.
Vīna kolekcija aptver visus Itālijas reģionus no ziemeļiem līdz dienvidiem, sākot ar plaši pazīstamām un izslavētām vīna darītavām, beidzot ar negaidītiem atradumiem, kas var patīkami iepriecināt pat vispieredzējušāko vīna cienītāju.

Giardino lepnums ir unikālais Pjemontas, Toskānas un Sicīlijas vīnu sortiments, tai skaitā dažādu ražotāju un ražas gadu Brunello, Barolo, Barbaresco un Marsala.
Degustācija laikā var pagaršot no 3 līdz 15 vīna veidus un vieglas uzkodas, kas tiek pagatavotas speciāli priekš degustācijas.

Interjers

Elegants interjers iekļauj sevī itāļu klasiskā stila elementus. No restorāna logiem paveras brīnišķīgs skats uz vienu no galvenajām zaļajām Jūrmalas ielām.

Šeit atrodas privātā zāle, kurā ir iespējams organizēt lietišķās tikšanās vai  izbaudīt laiku kopā ar sarunu biedru. Bārā jūs varēsit nogaršot klasiskus un oriģinālus kokteiļus, bet kamīns un grāmatu plaukti rada cigāru kluba gaisotni.

Restorāna otrajā stāvā ir iekārtota privāta istaba, kur jūs varēsiet izbaudīt izvēlētos dzērienus.

Atmosfēra

Giardino īpašā atmosfēra rada patīkamu vidi draugu vai ģimenes kopā sanākšanai, biznesa pusdienām vai privātām vakariņām.
Elegants interjers, pieklusināts apgaismojums un gaumīga, viegla fona mūzika, – šeit viss ir radīts nepiespiestai atpūtai un komfortam.

Ērti iekārtojoties mīkstajos klubkrēslos un dīvānos, jūs varēsiet atvilkt elpu un izbaudīt nesteidzīgu sarunu pie lieliska itāļu vīna glāzes vai gardās Mariage Fréres tējas tases.

Restorāns “Giardino”, kontakti:
Adrese: Kr. Barona iela 4a, Jūrmala

Tālrunis:        +371 677 17 555
Darba laiks:  P.—Sv.: 14:00 – 24:00