Описание Проекта:

Gastrobāra T73 izveides pamatā ir jauns, unikāls un mūsdienīgs koncepts, piedāvājot viesiem baudīt vairāk nekā 20 veidu brokastis jebkurā dienā un jebkurā diennakts laikā (darba laiks plkst. 00.00–24.00). Tā ir lielākā brokastu izvēle Rīgā!

Ēdienkarte neaprobežojas tikai ar brokastīm, jo arī par kārtīgu pusdienu un izmeklētu vakariņu cienītājiem ir padomāts. Piedāvājumā ir ēdieni, kas visiem it kā labi zināmi un jau uzskatāmi par klasiskām vērtībām, tomēr pavāru radošums, vēlme eksperimentēt un mainīt pasauli piešķir ēdieniem mūsdienīgi oriģinālas garšu nianses, kas pazīstamas gan vietējiem gardēžiem, gan arī ārzemju viesiem. Tā ir garšu baudīšanas kulminācija!

Arī vīna kartē mijas dažādas kultūras, krāsas, noskaņas. Gastrobārā T73 izvēlieties vīnu nevis pēc reģionā, bet pēc noskaņojuma, garastāvokļa un jūsu mīļākajām garšas niansēm.

Piektdienās un sestdienās – dzīvā mūzika, DJ un ballīte līdz pirmajām brokastīm, kas uzmundrinās un iedvesmos jaunai – burvīgai dienai!

Visiem pasūtūjumiem virs 15 EUR tiek piedāvāta autostāvvieta par brīvu. Pie gastrobāra var ērti piebraukt, un ir automašīnu stāvvieta.

Restorāns Gastrobārs T73

Adrese: Restorāns Gastrobārs T73 atrodas viesnīcas kompleksā  Royale Casino Spa and Hotel, Rīgā, Tērbatas ielā 73.

Web-site:  Restorāns Gastrobārs T73
Tālr.:         +371 67 737 373