Описание Проекта:

Клиент:
 Restorāns “Caviar Club”
Категория:
Eiropas virtuve, Gardēžiem, Jūrmalas restorāni, Vinotēkas

Ресторан "Caviar Club"Restorāns “Caviar Club” ir elegantais Eiropas virtuves retorāns ar fantastisku skatu uz jūru un vasaras terasi – tā ir īsta gardēžu paradīze. Restorāns piedāvā svaigas jūras veltes, sūlīgus steikus, desertus un plašu vīnu izvēli.

Gardēžu restorāns Jūrmalā Caviar Club piedāvā augstas kvalitātes virtuvi, servisu un atmosfēru. Stilīgais interjers un elegantā atmosfēra kombinācija ar satriecošu skatu uz jūru klaviermūzikas pavadījumā padarīs jūsu vakariņas par neaizmirstamo piedzīvojumu.

Restorāna šefpavārs Kristaps Jokmanis pirmais Latvijā izgājis apmācības slavenajā Franču kulinārijas mākslas universitātē „Institute of Paul Bocuse”.

Kristaps bieži piedāvā saviem viesiem starptautiskas virtuves trendus ar plašu jūras velšu izvēli (austeres, krabji, omāri, garneles utt.). Restorāna ēdienkarte ir papildināta ar plašu vīnu un šampaniešu izvēli.

Deju laukums, audi-vizuālais aprīkojums, prožektori un vasaras terase padara restorānu par perfektu vietu visu veidu pasākumu organizēšanai – no romantiskām vakariņām līdz privātajiem banketiem un kāzām.

Restorāna ietilpība: 80 vietas, terases ietilpība: 100 vietas.
Ģimenēm ar bērniem tiek piedāvāta bērnu rotaļu istaba, kur bērni var spēlēties pieredzējušās auklītes uzraudzībā.

Restorāns “Caviar Club”, kontakti:
Tālrunis:+37167771411
E- pasts: restorans@balticbeach.lv

Darba laiks:
P.: Restorāns ir ciet
O – C: 17:00 – 22:00
Pk. – Se.: 17:00 – 23:00
Sv. Restorāns ir ciet