Описание Проекта:

Клиент:
 Restorāns BIBLIOTĒKA №1
Категория:
Autora virtuve, Eiropas virtuve, Gardēžiem, Rīgas restorāni

Ресторан БИБЛИОТЕКА №1Restorāns BIBLIOTĒKA №1 kļūs par Jūsu aizraujošu ceļojumu garšu pasaulē: Jūs dzirdēsit stāstu par skaistāko pilsētas parku un dosieties  aizraujošā ceļojumā Itālijas vīna laukos.

Šefpavārs Māris Jansons ir radījis neatkārtojamu mūsdienu Latvijas virtuves bibliotēku, kurā apkopoti kvalitatīvākie sezonālie produkti, bagāta pieredze un gaisīgas sajūtas. No vienas puses, te valda zināma klasika, bet no otras – nebeidzama fantāzija, garšas un jaunu izjūtu meklējumi, kas  ļauj klientiem pārvērst katras pusdienas vai vakariņas neaizmirstamā ceļojumā. “BIBLIOTĒKA №1 Restorānā” apvienojas daba ar telpu, ikdienas maltīte ar  lidojumu un klasika ar uzdrīkstēšanos. Tas ir ceļojums ne tikai Latvijas virtuvē, bet pilnīgi jaunā pasaulē.

Tie ir svētki ne tikai mūsu klientiem, bet arī restorāna darbiniekiem vietā, kur apvienotas paaudžu zināšanas, pieredze, emocijas un prieks izbaudīt labu atmosfēru, kompāniju, maltīti.
Restorāns dāvā svētku izjūtu ne tikai viesiem, bet arī darbiniekiem, kas to rada. Šeit valda zināšanas un paaudžu pieredze, prieks, patīkamas emocijas, baudot patīkamu atmosfēru, labu kompāniju un paīstam garšīgus ēdienus.

Banketi

Restorāns «BIBLIOTĒKA №1» piedāvā Jūsu uzmanībai divas zāles konferenču, semināru, prezentāciju, banketu vai citu pasākumu organizēšanai.

Restorāns «BIBLIOTĒKA №1», kontakti:
Adrese: Tērbatas iela 2, Rīga, LV-1050
E-pasts: info@restoransbiblioteka.lv
Тālrunis: +371 20225000
Darba laiks: Katru dienu 12:00 – 24:00;