Описание Проекта:

Клиент:
 Restorāns "36. līnija"
Категория:
Autora virtuve, Bērnu ēdienkarte, Eiropas virtuve, Gardēžiem, Jūrmalas restorāni, Vinotēkas

Ресторан "36 линия"Restorāns “36. līnija”, kas atrodas Jūrmalā, jūras krastā. Restorāna atvērta tipa virtuve – pati par sevi paver unikālu skatu, par īpašu restorāna lepnumu ir uzskatāms īsts grils uz oglēm!

Lielisku virtuvi papildina izsmalcināti dzērieni. Restorāns piedāvā labākus vīna paraugus no Francijas, Itālijas, Vācijas, Spānijas, Čīles, Austrālijas, Kalifornijas un Jaunzēlandes. Kolekcija ir unikāla, bet Jums tiks dota iespēja izbaudīt to.

Laura Aleksejeva un viņa pavāru komanda pārvērš maltīti par aizraujošu gastronimisku ceļojumu garšu pasaulē, kas restorānu “36. Līnija” padara par vienu no populārākajiem un garšīgākajiem visā pilsētā.
Divus gadus pēc kārtas restorāns tiek uzskatīts par labāko restorānu Jūrmalā.

Šefpavārs Lauris Aleksejevs vienmēr atrodas zālē, viņa uzdevums ir ne tikai pagatavot ēdienu, bet ari satikt viesus, sniegt palīdzību ēdienu izvēlē, vai vienkārši atnākt parunāties.
Pateicoties tam, restorānā valda patiešām mājīga atmosfēra. Siltajā gada laikā var iziet vasaras terasē ar brīniškīgu skatu uz jūru.

Ir iespējamas rezervācijas. Restorāns “36.līnija” noderēs gan pieaugušo kompānijai, gan arī bērnu svētku organizēšanai, šeit tiek piedāvāts arī ēdiens “līdzi ņemšanai”. Oficianti apkalpo galdiņus svaigā gaisā. Apmeklētājiem ar bērniem restorānā “36 līnija” ir speciālā bērnu ēdienkarte.

Darba laiks: P.-Sv.: 11:00 – 23:00
Tālrunis: +371 22010696
E-pasts: banketi@lauris-restaurant.lv